راهکارهای عملی ذیحساب ومدیر کل مالی جهت پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی در جلسه یکشنبه 5 مهر با روسای مناطق

۱۳ مهر ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۳ کد : ۱۱۶۱۵
تعداد بازدید:۸۵۴
در ابتدای جلسه ذیحساب و مدیر کل امور مالی با تشکر از روسای  مناطق نه گانه، در خصوص فاجعه منا ابراز همداردی نمودند و به تشریح برنامه ها و  اقدامات انجام شده پرداختند و با تأکید بر این که ...
راهکارهای عملی ذیحساب ومدیر کل مالی جهت پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی در جلسه یکشنبه 5 مهر با روسای مناطق
در ابتدای جلسه ذیحساب و مدیر کل امور مالی با تشکر از روسای  مناطق نه گانه، در خصوص فاجعه منا ابراز همداردی نمودند و به تشریح برنامه ها و  اقدامات انجام شده پرداختند و با تأکید بر این که  داشتن نیروی انسانی توانمند، آگاه و متعهد و قابل احترام که توانایی استفاده از امکانات و ابزارهای روز را داشته باشد بسیار مفید می باشد.
در ادامه آقای سحابی خاطر نشان نمودند: انتخاب کار کوچک و انجام دادن آن بسیار بهتر وارزشمند تر از اقدام برای کار بزرگ و عدم انجام آن می باشد ایشان از حذف مغایرت گیری بصورت دستی و انجام آن از طریق سیستم خبردادند وافزودند در سازمان می توان 60 تا 70 درصد هزینه ها را کاهش داد.
  ایشان بیان نمودند در تلاش هستیم دوره های مدیریتی خاص مدیران مالی را برگزار نموده و از چابک سازی ، هوشمند سازی، و حذف فرآیندهای زائد در سیستم اداری و استفاده بهینه از اطلاعات و ایجاد زیرساختارها و توسعه منابع سخت افزاری و نرم افزاری بعنوان راهکارهای پیشرفت، اشاره نمودند.
  در پایان روسای مناطق نه گانه ضمن خرسندی از ادامه جلسات ویدئو کنفرانس، اظهار نمودند برگزاری دوره های مدیریتی برای مدیران مالی دانشگاهها بسیار مفید خواهد بود و به ارائه گزارش پیشرفت کارها و اقدامات انجام شده پرداختند.
 

( ۲ )